Головна » Про нас

Про нас

Наша компанія працює на ринку транспортних послуг вже більше десяти років. За цей час ми встигли сформувати власний парк з автобусами, мікроавтобусами, легковими машинами і ексклюзивним транспортом. Зібрали команду досвідчених водіїв і менеджерів. І найголовніше – за час своєї роботи ми навчилися чути і розуміти наших клієнтів.

 

Ми надаємо послуги юридичним та приватним особам та приймамо будь-які зручні для Вас форми оплати.

 

Великий досвід надання послуг в улюбленій сфері дозволяє нам сміливо заявляти, що з нами кожен пасажир отримає від поїздки тільки позитивні емоції: протягом всієї подорожі він буде відчувати максимум комфорту і безпеки.

Принцип нашої компанії - комфорт і безпека в кожному кілометрі

Компанія LuxAvtoTrans займається наданням автобусів в оренду, організацією екскурсій, здійснює пасажирські перевезення з 2004 року. Ми пишаємося тим, що нас вважають одним з найнадійніших і доступних постачальників автотранспортних послуг в Україні. Роки нашої діяльності показали, що проблема якісного транспортного обслуговування стоїть дуже гостро. Ми пропонуємо Вам орендувати сучасні комфортабельні і надійні автобуси з водіями-професіоналами за низькою вартістю.
Ви будете приємно здивовані цінами та отримаєте задоволення, працюючи з нами!

Наші автобуси обладнані зручними кріслами, кондиціонерами, туалетами, розважальними мультимедійними пристроями, які не дають нудьгувати при тривалих поїздках. А кавові автомати і холодильники завжди створять атмосферу тепла і насолоди від поїздки.

 

Ми пропонуємо автобуси різних категорій: VIP, Comfort та Standart. З нами доступно, комфортно та безпечно всім без винятку.

 

Високий рівень обслуговування та обґрунтована ціна , забезпечила високу лояльність клієнтів до наших послуг, і це ще не всі переваги, які отримують наші клієнти.